Peugeot Connect Assistance

Peugeot Assistance w zasięgu ręki

Ponieważ każdy samochód narażony jest na różnego typu usterki, Peugeot Connect Assistance oferuje możliwość połączenia z platformą pomocy technicznej Peugeot dostępną dla kierowców przez 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu.

Wystarczy tylko wcisnąć na 2 sekundy przycisk z logo Lwa, umieszczony na desce rozdzielczej!

Funkcjonowanie systemu Peugeot Connect Assistance

Po uruchomieniu systemu Peugeot Connect Assistance* zostaną Państwo automatycznie połączeni z platformą pomocy technicznej Peugeot. W trakcie rozmowy z konsultantem zostanie przeprowadzona wstępna analiza problemu technicznego i wysłana na miejsce odpowiednio przygotowana pomoc techniczna.

 

* Zgodnie z ogólnymi warunkami korzystania z usługi dostępnymi w punktach handlowych oraz stosownie do możliwości technologicznych i technicznych lokalnych sieci telekomunikacyjnych.

Jak korzystać z usługi?

Samochód musi być wyposażony fabrycznie w system Peugeot Connect.

 

Jest to system umożliwiający nawiązanie połączenia telefonicznego, niezbędnego do działania funkcji lokalizacji pozycji w terenie, nawet w przypadku całkowitego odcięcia zasilania w samochodzie. Jego cechą szczególną jest zintegrowana karta SIM*.

* Aby uzyskać więcej informacji na temat wersji wykończenia i dostępnego wyposażenia, skontaktuj się z najbliższym Punktem Sprzedaży.