eurorepar

GAMA UZUPEŁNIAJĄCA EUROREPAR:

Stały rozwój parku samochodowego i jego średni wiek (ok. 8 lat) oznaczają, że producent powinien niczym krawiec dysponować „szytą na miarę” ofertą dla różnych grup klientów. Samochód musi być przeglądany i obsługiwany przez całe swoje życie, bo tylko to daje gwarancję jego niezawodności. Właściciele starszych pojazdów zaczynają przykładać coraz większą wagę do kosztów obsługi samochodu i coraz aktywniej poszukują jak najatrakcyjniejszej dla siebie oferty.

PEUGEOT rozumie punkt widzenia klienta i stara się zróżnicować swoją ofertę tak, by utrzymywać kontakt także z właścicielami starszych pojazdów. Dla tych, których samochody zbliżają się do wieku 5 lat, przygotowaliśmy atrakcyjną alternatywę ekonomiczną w postaci gamy Eurorepar. Uzupełnia ona nasze dwie linie produktowe: Oryginalne Części Zamienne Peugeot i Części Zamienne Fabrycznie Regenerowane, i została opracowana w celu zapewnienia naszym klientom możliwości rozsądnej ekonomicznie obsługi eksploatacyjnej swoich pojazdów, które powoli wchodzą w tzw. Wiek średni.

Uzupełniająca gama Eurorepar pomoże Państwu utrzymywać kontakt z naszą Autoryzowaną Siecią Serwisów ku obopólnemu zadowoleniu.

 

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE DZIĘKI CENIE!

Ceny części z gamy Motaquip zostały skalkulowane tak, by zapewnić korzystny stosunek jakości do ceny. Nie są najtańsze na rynku, ale pochodzą z bardzo wiarygodnego źródła, jakim jest Automobiles PEUGEOT – producent Twojego samochodu.

 

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE DZIĘKI JAKOŚCI!

Części z gamy Motaquip powstają pod ścisłym nadzorem ekip technicznych Automobiles PEUGEOT. Spełniają wszystkie wyznaczone przez nie normy i standardy. Jest to potwierdzone udzielaną na nie 12-miesięczną gwarancją producenta.

 

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE DZIĘKI BOGATEJ OFERCIE!

Części z gamy Eurorepar mogą być wykorzystywane we wszystkich modelach naszej gamy mających 5 i więcej lat. Podstawowe części eksploatacyjne są często dostępne już dla samochodów dwuletnich. Tak szeroka oferta powinna przyciągnąć klientów kupujących samochody używane PEUGEOT, a także użytkowników eksploatujących floty pojazdów.

 

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE DZIĘKI PROSTOCIE NASZEJ OFERTY!

Dystrybutorzy Części Zamiennych i Autoryzowane Serwisy PEUGEOT w całej Polsce dysponują narzędziami, które pozwalają dobrać właściwe części z gamy Eurorepar i określić ich cenyczęsto wraz z montażem (np. operacja wymiany klocków hamulcowych). Części z gamy Motaquip są dostarczane poprzez ten sam system dystrybucji, który od wielu lat skutecznie funkcjonuje w przypadku Oryginalnych Części Zamiennych PEUGEOT. Wszystko to pozwala na maksymalne skrócenie czasu unieruchomienia pojazdów naszych klientów.