Peugeot Connect SOS

W sytuacji, gdy ważna jest każda sekunda, możesz liczyć na Peugeot Connect

W razie wypadku, nagłego ataku choroby, napadu lub jakiejkolwiek innej sytuacji wymagającej natychmiastowej interwencji, Peugeot Connect SOS zapewnia niezbędną pomoc dla Ciebie i Twojego pojazdu, wysyłając odpowiednie służby ratunkowe.
Peugeot Connect SOS to usługa alarmowa z funkcją geolokalizacji: niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz (1), pozwala do minimum skrócić czas reakcji odpowiednich służb ratunkowych.

Usługa ta jest dostępna przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (1). Ten wyjątkowy serwis oferowany przez Peugeot– jest płatny jednorazowo, a później usługa nie wymaga jakichkolwiek dodatkowych opłat abonamentowych (2).

Zastrzeżenia prawne

Zalety Peugeot Connect SOS

picto connect radars

AUTOMATYCZNE POŁĄCZENIE ALARMOWE

W przypadku aktywacji poduszek powietrznych lub pirotechnicznych napinaczy pasów bezpieczeństwa, samochód automatycznie wysyła sygnał alarmowy bez jakiejkolwiek ingerencji ze strony kierowcy. System Peugeot Connect SOS natychmiast lokalizuje położenie samochodu w terenie, a następnie zostaje nawiązane połączenie telefoniczne w języku użytkownika (3), które stosownie do sytuacji, może skutkować wysłaniem odpowiednich służb ratunkowych.

 

Zastrzeżenia prawne
picto connect sos

RĘCZNE WEZWANIE POMOCY

Jesteś świadkiem lub ofiarą sytuacji krytycznej? Pilnie potrzebujesz pomocy? Wystarczy wciśnąć na 2 sekundy przycisk SOS znajdujący się na desce rozdzielczej, aby natychmiast połączyć się z centrum Peugeot Connect SOS.

 

savoir faire peugeot

WIEDZA, KTÓRA ZYSKAŁA UZNANIE

Od 2003 roku, Peugeot Connect SOS został zamontowany łącznie w ponad 720 000 samochodów, umożliwiając realizację ponad 4300 interwencji ratunkowych. W tym czasie, zarejestrowano ponad 4000 wezwań alarmowych z lokalizacją położenia w terenie.

Za rozwój i popularyzację usługi Peugeot Connect SOS, Peugeot otrzymał tytuł EURO NCAP Advanced w dziedzinie bezpieczeństwa trzeciego stopnia, przyznawany pojazdom produkowanym na terenie Europy.

 

Jak korzystać z usługi?

Jak korzystać z usługi?

Państwa samochód musi posiadać fabrycznie zamontowany lub dostępny w opcji system Peugeot Connect.

Wyposażenie to, umożliwia sterowanie telefonem, niezbędnym do funkcjonowania usługi oraz precyzyjne lokalizowanie pozycji samochodu w terenie, nawet w przypadku całkowitego odcięcia zasilania elektrycznego w pojeździe. Należy zauważyć, że wymaga zastosowania karty SIM.
Usługi Peugeot Connect SOS i Peugeot Connect Assistance dostępne są bez opłat abonamentowych we wszystkich samochodach wyposażonych w system Peugeot Connect, pod warunkiem  zezwolenia na lokalizowanie pozycji samochodu w terenie oraz w ramach dostępności sieci telekomunikacyjnej, a także zgodnie z ogólnymi warunkami korzystania z usługi, dostępnymi w punkcie sprzedaży*.

* Aby uzyskać więcej informacji na temat wersji wykończenia i dostępnego wyposażenia, skontaktuj się z najbliższym Punktem Sprzedaży.